Kino Panorama

LETNÍ KINO: Zrodila se hvězda

Dne: Čt, 8. Srpen 2019 v 21:00

VSTUP ZDARMA - VLASTNÍ ŽIDLIČKY S SEBOU!! (V případě nepřízně počasí, je představení přeloženo do kina Panorama.)

Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradleyho Coopera je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony.(Vertical Ent.)

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2018, 136 min

Režie: Bradley Cooper

Scénář: Eric Roth, Bradley Cooper, Will Fetters, Moss Hart (původní scénář), John Gregory Dunne (původní scénář), Joan Didion (původní scénář), Frank Pierson (původní scénář)

Kamera: Matthew Libatique

Hrají: Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott, Andrew Dice Clay, Rafi Gavron, Anthony Ramos, Dave Chappelle, Alec Baldwin, Ron Rifkin, Michael Harney, Barry Shabaka Henley, Michael D. Roberts, Rebecca Field, Willam, Greg Grunberg, Shangela, Drena De Niro, Eddie Griffin, Gabe Fazio, Matthew Libatique, Luenell, Lukas Nelson, Alberto Bof, Don Was, Don Roy King, Bonnie Somerville, Presley Cash, Joseph Kelly, Halsey

Producenti: Bradley Cooper, Bill Gerber, Lynette Howell Taylor, Jon Peters, Todd Phillips

Střih: Jay Cassidy

Scénografie: Karen Murphy

Kostýmy: Erin Benach